מוצרים:
מחיר:
לסל הקניות
הסל ריק                  0 ש"ח
search
חדש בקובץ פלוס! הזמנת תמונות על קנבס לכל מטרה בהזמנה אישית. מגוון רחב של דוגמאות.
פייסבוק
המדפיס
מסמך זה אינו קיים או מוצג בדף מסמך אחר

בתי דפוס בתל אביב

דפוס בתל אביב ובמרכז

בתי דפוס בתל אביב, כמו גם בתי דפוס במרכז הארץ, כוללים, ברוב המקרים, מחלקת דפוס דיגיטלי, מחלקת דפוס אופסט, שירותי גימור, הדפסות בפורמט רחב ובחלק מהמקרים גם ביצוע עבודות מיוחדות דוגמת הדבקות על פרספקס ועוד.

 

עבור אלו המחפשים להדפיס עבודות דפוס בתי דפוס תל אביב הוא לוקיישן מושלם: העיר ההומה והמרכזית לא נחה לרגע, והביקוש למוצרים השונים אותם מפיק בית דפוס גבוה במיוחד. זאת ועוד: כל הזמן צצים צרכים חדשים המאתגרים את בתי הדפוס ומחייבים אותם להשתכלל ולמצוא פתרונות מתאימים.

 

דפוס דיגיטלי

בימינו, מבחינת בתי דפוס מרכז הפעילות הוא המחלקה הדיגיטלית.

שירות זה מאפשר ייצור מהיר, מדויק ואיכותי של כרטיסי ביקור, לוחות שנה, חוברות והזמנות מבלי שהלקוח כלל יצטרך לטרוח ולהגיע לבית הדפוס, דבר המאפשר לבית דפוס בתל אביב להעניק את שירותיו המתקדמים לעסקים ואנשים פרטיים בכל רחבי הארץ.

 

דפוס אופסט

מרכיב משמעותי נוסף בעבודתו של בית דפוס במרכז הארץ הוא האופסט: שיטת הדפסה זו נועדה להפקת פנקסי חשבוניות וקבלות, פולדרים, ניירות מכתבים, מעטפות ועוד.

 

הדפסות בפורמט רחב

במקרים רבים תמצאו בבית דפוס מרכז הדפסות בפורמט רחב המעניק ללקוחות השונים אפשרויות מתקדמות יותר דוגמת שלטי חוצות, רולאפים (מתקני תצוגה), הדפסות על גבי קנבס ועוד.

 

הצורך ההולך וגובר באמצעי פרסום יצירתיים ומתקדמים, כמו גם במוצרים מעוצבים באופן כללי, מחייב בתי דפוס במרכז הארץ לספק פתרונות דפוס גם לצרכים ייחודיים יותר דוגמת הדפסות על מדיה, דגלונים או על גבי שקיות, מחברות ודפדפות מעוצבות, שמשוניות ועוד.

 

בכל בית דפוס מרכז העצבים והאחראיים לאיכות המוצרים השונים הם העובדים. ב"קובץ פלוס" תמצאו את מיטב אנשי המקצוע בתחום פתרונות הדפוס, האמונים לא רק על מיומנות טכנולוגית אלא גם על מתן שירות קשוב ולבבי.

 

קובץ פלוס, מובילים את עולם הדפוס, און ליין!

אנו בחברת קובץ פלוס מובילים את מהפכת הדפוס המקוון ומעניקים מזה שנים שירותי דפוס אונליין לכל עבודות הדפוס הנפוצות בממשק פשוט, ידידותי ונוח לשימוש.

 

בין הפרוייקטים שאנו מבצעים עבור לקוחות פרטיים או חברות עסקיות תוכלו למצוא כרטיסי ביקור, ספרים, מעטפות, פולדרים, נייר מכתבים, פליירים, קטלוגים, אינסרטים, מגנטים, רול אפים, מתקני תצוגה, לוחות שנה, שמשוניות, קנבסים, הזמנות לאירועים, שנות טובות, חשבוניות ועוד.

 

כמו כן אנו מתמחים בביצוע כל סוגי הגימורים הקיימים בתעשייה, כגון: קיפולים, למינציה, הדבקה חמה (בכל סוגי הכריכות), ספירלה ממתכת או פלסטיק, סיכות סרט, פינות עגולות, שטנץ, פויל, תפירת טבעות לשמשוניות ולדגלים, מסגור עץ, מסגור אלומיניום לקאפות, מתיחות על קנבס ועוד.

 

לשמחתנו הרבה אנו זוכים לעמוד לרשות לקוחותינו הרבים, בהם החברות מהגדולות במשק ולהעניק להם שירות ללא דופי ומאמינים כי תודעת השירות הינה נכס צאן ברזל.

אנו מתחייבים למחיר הוגן, עמידה ביעדים ובמחויבות, עבודה ע"פ תו תקן בינלאומי ואיכות בכל שלב ושלב בדרך.

 

חייגו ונשמח לעמוד לרשותכם: 036210905

 

 

 

 

 

פייסבוק
כל הזכויות והתוכן באתר שמורים לקובץ פלוס ©

כתובת: הברזל 33 רמת החייל תל אביב. קומת הקרקע בחזית
טל': 036210905 | נייד: 0509118020, 0526720742 | פקס: 036210906 | דוא"לorder@kplus.co.il
‪Google+‬‏